Suni vajina nedir? nerede satılır? nasıl kullanılır

December 14th, 2012

Suni Vajina Nedir?

Suni vajina sadece erkekler için üretilmiş vajina ya da anüs şeklindeki mastürbasyon araçlarıdır. Çoğunlukla çok yumuşak plastikten yada silikon gibi malzemelerden oluşan gerçekçi bir yapıya sahiplerdir. Aynı gerçeklerinde olduğu gibi penisin girmesi için bir ağzı bulunur. Bazı modellerinde vajina  ile birlikte anüs te vardır. Bazı suni vajinaların içinde ise zevk arttırıcı ekipmanlar da vardır. Örneğin suni vajinaiçine girildiğinde hissetmek için nodüllü yapı vardır. Bu pütürlü yapı alınan zevki arttırır. Dokusu tamamen gerçek bir et dokusu gibidir. Yumuşaklığı ve elastikeliği sayesinde, penisi tamamen sarar. Her bölgesinden kavradığı için tamamen bir gerçek birleşme hissi verir. Temizliği çok kolaydır. Plastik malzeme olduğu için meni ya da herhangi bir sıvı ile kirlenmez. Bol su ile yıkandığı anda ilk baştaki temiz haline geri  döner.

 

Suni Vajina Nasıl Kullanılır?

Suni vajina çok çeşidi olan bir üründür. Fakat hepsinin ortak bir amacı vardır. O da erkeğin mastürbasyon yapmasına yardımcı olmak. Bazı ürünler sıcak suda biraz bekletilir ise daha büyük bir zevk verir. Isınan suni vajina, ısıyı bünyesinde belli bir süre tutar.Penisi sardığı anda bu ısı penise geçer. Bu şekilde bir kullanım ile alınan zevk artar. İçine girmek istediğiniz giriş noktasını seçip penisinizi içeri sokun. Aynı gerçek ilişkide yapıldığı gibi, cinsel organın içinde ileri geri hareketler yaparak mastürbasyona başlayabilirsiniz. Cümlelerime başlarken de söylediğim gibi suni vajinaların birçok çeşidi vardır. Bunlardan bazıları ise titreşimli olanlarıdır. Bu türleri sıcak suya sokmadan önce titreşimini sökmek gerekir. Aksi takdirde elektronik olan bu cihaz bozulur. Titreşim ilişkiye girildiği sırada suni vajinanın titremesini sağlar. Bu vibrasyon peniste hissedilir. Alınan zevki büyüten bu titreşim aleti her suni vajinada bulunmaz. Titreşimli suni vajinalar genelde pahalı ürünlerdir.

Suni Vajina Nerede Satılır?

Suni vajinalar seks shoplarda ve internette satılır. Seks shoplarda belirli sayıda ve çeşitte bulabilirsiniz. Fakat internetten satış yapan sitelerde birçok çeşidi mevcuttur. Fakat internetten alışveriş yaparken güvenilir yerlerden alışveriş yapmaya dikkat edin. Ürün seçiminde yardım ve bilgi isteyin. İstediğiniz ürünün gönderildiğinden emin olun.

 

 

Bu yazıyı paylaşın

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Yandex

Yorum Yapın

Sitemizde şişme bebekler ile ilgili bilgilerin yanısıra, ucuz şişme bebekler kaliteli şişme bebekler ve realistik şişme bebekler konularında bilgilendirici yazılar bulacaksınız.

şişme bebekler | şişme bebek

Stats